Ролик ременя генератора Chevrolet Aveo, Lacetti, Nubira, Tacuma, Kia Sephia
OE: 10118713 25180907 96183113 0K9A615993
Якщо у вас є питання: "запчастина з вашого авто чи ні?" - Приготуйте вин код і наберіть нашого фахівця.
Звертайтесь. Підберемо. Відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | T38024 |
| Виробник | Gates |
| Кросс-номери | 10118713 25180907 96183113 0K9A615993 |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Tacuma, Aveo, Lacetti |
| Стан | Новий |
| Зовнішній діаметр | 113 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Sephia |
| Марка | Chevrolet |
| Тип | Ролик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 956 ₴


