Підшипник 7318 роликовий конічний, 30318
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7318 |
| Вага (кг) | 5,8 |
| Зовнішній діаметр | 190 |
| Внутрішній діаметр. | 90 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 90 мм |
| Висота | 43 |
| Висота B (мм) | 43 мм |
| Каталожний номер | 7318/30318 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120380 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 190 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴



