
Підшипник 50212 кульковий радіальний з канавкою, 6212N
147 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- В наявності
- Код: 50212
+380 (67) 007-87-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 50212 кульковий радіальний з канавкою, 6212N
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 50212 |
| Вага (кг) | 0,76 |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Внутрішній діаметр. | 60 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Висота | 22 |
| Висота B (мм) | 22 мм |
| Каталожний номер | 6212/50212/6212N |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120229 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴


