Підшипник 7315 роликовий конічний, 30315
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7315 |
| Вага (кг) | 3,7 |
| Зовнішній діаметр | 160 |
| Внутрішній діаметр. | 75 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Висота | 37 |
| Висота B (мм) | 37 мм |
| Каталожний номер | 7315/30315 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120379 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 160мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴



