
Підшипник КПП ВАЗ 2101-2106, 2107, Нива 2121-21214 вал вторинний, середня опора, 6306N/P6, покращена конструкція P6
106 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50306/P6
+380 (67) 007-87-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник КПП ВАЗ 2101-2106, 2107, Нива 2121-21214 вал вторинний, середня опора, 6306N/P6, покращена конструкція P6
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
ASR недорогі, але якісні автозапчастини.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2107, 2103, 21213, 2102, 2104, Нива, 2106, 2105, 2101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 50306P6 |
| Вага (кг) | 0,34 |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Висота | 19 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Каталожний номер | 50306/6306/306/2101-1701190/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119327 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴
