
Підшипник 580306 кульковий радіальний зі сферичною поверхнею зовнішнього кільця, 76306 2RS
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 580306
+380 (67) 007-87-78
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підшипник 580306 кульковий радіальний зі сферичною поверхнею зовнішнього кільця, 76306 2RS
Підшипники продаються в мінімальній кількості в упаковці, уточнюйте інформацію щодо товару у менеджера.
Підшипники польського бренду ASR виготовлені відповідно до світових та українських стандартів якості, і мають відповідні сертифікати.
Підшипники ASR призначені:
- для автомобільної та агротехніки;
– для виробничого обладнання.
Замовляйте за допомогою кошика на сайті або набирайте.
Підберемо. Швидко відправимо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 580306 |
| Вага (кг) | 0,335 |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Внутрішній діаметр. | 30 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Висота | 19 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Каталожний номер | 580306/76306 2RS/100291259/1726306 2RS |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120296 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴


